www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka - 13.kerület

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.29.
Hirdetés azonosító: 977000

Európa 24 országában piacvezető, több évtizedes múlttal rendelkező, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához keresünk munkatársat azonnali kezdéssel könnyű fizikai munkára.
Feladatok:

  • Félkész és késztermékek csomagolása
  • Munkafolyamatok ellenőrzése
  • Kemény-, félkemény, és puhafedeles könyvek kötése és javítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Szakmaszeretet

Juttatások:
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Utazás támogatás
  • Kiemelkedő bérezés + cafeteria

Előnyök:
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Könyvkötészeti vagy nyomdászati tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: Teljes munkaidő, 3 műszakos munkavégzés.