www.cvonline.hu
Könnyű fizikai kisegítő (Referenciaszám: PJ4646)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1055842

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk diákokat a következő pozícióba:

Könnyű fizikai kisegítő

Feladatok:
- Összeszerelés
- Gyártástámogatás

Elvárások:
- Nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói státusz
- Legalább heti 3 nap munkavégzés vállalása

- Munkaidő: 3 műszakos munkarendben
- Székesfehérvári munka vállalása,

Amit megbízónk kínál:
- Vidékieknek 86%-os utazástámogatás
- Erzsébet pluszétkezési utalvány (ledolgozott 4 hét után)
- Műszakpótlék

Órabér: 639 Ft/óra

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió