www.cvonline.hu

Könnyű fizikai diákunka (akár hosszú távra)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.11.
Hirdetés azonosító: 1114541

Feladatok:

  • Pakolás (pl: iratrendezés)
  • Árufeltöltés
  • Ügyfélkiszolgálás (lehetőség kasszakezelésre)
  • Rendelés-összekészítés

Elvárások:
  • Aktav vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 16. életév
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Önálló, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Bruttó 760-1520 Ft/óra
  • Műszakpótlék
  • Hosszútávú munkalehetőség (rugalmas időbeosztással)
  • Munkaruházat
  • Dolgozóbarát légkör

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegen nyelv ismerete

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.