Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Könnyű fizikai diákmunka

PROHUMAN
 
Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1095838

Ha szeretnél karácsony előtt egy kis zsebpénzhez jutni, akkor itt a remek lehetőség.
Feladatok:

  • Árufeltöltésben való segédkezés
  • Csomagolás, címkézés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Pontosság és megbizhatóság
  • Heti legalább 1 hétköznap vállalása

Juttatások:
  • Rugalmas időbeosztás
  • Bruttó 720 Ft- 900 Ft

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Jelentkezés módja:

Egyéb hasonló állások Önnek
Gyakornok beszerzési területre (Referenciaszám: PJ4848)

Pannonjob Kft.

Nyelvtudással rendelkező gyakornokot székesfehé...


Beszerzési gyakornok francia nyelvtudással (Referenciaszám: PJ4849)

Pannonjob Kft.

Nyelvtudással rendelkező gyakornokot székesfehé...


Beszerzési gyakornok spanyol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ4850)

Pannonjob Kft.

Nyelvtudással rendelkező gyakornokot székesfehé...