www.cvonline.hu

Könnyű Fizikai (Diákmunka)

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1005938

Kizárólag diákok jelentkezését tudjuk elfogadni.
Feladatok:

  • csomagolás, pakolás, tálcahajtogatás,

Elvárások:
  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte, heti 2-3 munkanap vállalása több műszakos munkaraendben

Juttatások:
  • hosszútávú munkalehetőség, szakmai gyakorlat leigazolása szakirányban tanuló hallgatók részére

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és Ön megfelel a fent említett feltételekének kérem küldje el önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Csorna