www.cvonline.hu

Key Account Menedzser Diák Gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.01.
Hirdetés azonosító: 1121058

Feladatok:

  • Key Account Menedzserek napi munkájának támogatása
  • Üzleti prezentációk, ajánlatok, ROI kalkulációk készítése, tárgyalásokon való részvétel
  • Sales adminisztráció: up to date ügyféladatok feltöltése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Nagyvállalatok által kiírt tenderfolyamatokban való aktív támogatás nyújtás: megfelelő dokumentáció és egyéb feltételek előkészítésében való segítségnyújtás
  • Megadott szempontok szerint új nagyvállalati ügyfelek felkutatása és megkeresése hideghívások formájában, első tárgyalások szervezése, kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:
  • nappali tagozaton felsőoktatási tanulmányokat folytatsz és belefér az idődbe heti 20 óra munka – rugalmas időbeosztásban
  • erős kommunikációs és kapcsolatteremtő készségekkel rendelkezel
  • jól boldogulsz az MS Office világában (Word, Excel, PowerPoint) és érdeklődsz a technológiai változások iránt
  • nem okoz problémát angolul megszólalnod vagy levelet fogalmaznod - legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Teret biztosítunk a szakmai fejlődésnek, nálunk valódi gyakorlatot szerezhetsz nagyvállalati értékesítéshez kapcsolódó projektmunkákban, tender eljárásokban, melyeken számítunk véleményedre és aktív támogatásodra
  • Lelkes, tapasztalt csapatot, egy sikeres és innovatív vállalat nemzetközi hátterét biztosítjuk munkakörnyezetként
  • Hosszú távon építheted nálunk a karrieredet

Előnyök:
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest