www.cvonline.hu

Konica - Értékesítési gyakornok

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1103529

Konica Minolta Magyarország Üzleti Megoldások Kft.
Feladatok:

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, telefonos kapcsolatfelvétel, időpontok egyeztetése (kiemelt hangsúly a hideghívásokon)
  • Vállalatirányítási rendszerben történő adminisztratív feladatok ellátása, szerződések, ajánlatok elkészítése
  • Ügyfeleknél tett személyes igényfelkeltő látogatás az értékesítő kollégákkal majd önállóan értékesítés
  • Ügyfél adatbázis folyamatos fejlesztése

Elvárások:
  • nappali tagozaton felsőoktatási tanulmányokat folytatsz és belefér az idődbe heti 20 óra munka – rugalmas időbeosztásban
  • nyitott és kommunikatív vagy, szívesen ismerkedsz és kérdezel
  • alapvető IT készségekkel bírsz (Word, Excel, PowerPoint) és érdeklődsz a technológiai változások iránt
  • esetleg még sosem gondoltál arra, hogy értékesítő légy, viszont szívesen kipróbálnád magad egy világmárka képviselőjeként
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • 1 éves gyakornoki programot – napi átlag 4 órás rugalmas munkaidőben
  • Teret a szakmai fejlődésre, folyamatos szakmai továbbképzést
  • Multinacionális környezetet
  • laptopot, mobiltelefont

Előnyök:
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
  • Budapest