www.cvonline.hu

Kongresszus szervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.01.21.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy gyógyszeripari cég, melynek tevékenysége főleg kutatásokra épül. Több tízezer alkalmazottal több mint 100 országban vannak jelen a világon.

Jelenleg Kongresszusszervező munkakörbe keresünk új munkatársat határozott idejű szerződéssel.

Feladatok:

- Kongresszusok szervezésében való aktív részvétel
- Szoros együttműködés a különböző részlegekkel (marketing / sales / compliance)
- Beszállítók tendereztetése, koordinálása
- Helyszíni koordináció, esetenként rendezvényeken való részvétellel
- Előadó és pályázó orvosokkal való kapcsolat felvétel – és tartás
- GYEMSZI által lefektetett szabályok követése, szerződések adminisztrációja
- Egyéb nagyobb céges rendezvények szervezése
- Külföldi vezetők budapesti látogatásának teljes körű koordinációja

Elvárások:

- Min. 3 éves, Rendezvény Szervező munkakörben szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervező készség
- Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban), francia nyelv ismerete előnyt jelent
- Pontosság, precizitás
- Képesség az egy időben zajló munkafolyamatok párhuzamos koordinálására
- Felhasználói számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -