www.cvonline.hu

Konfigurációs specialista (B65KS)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Konfigurációs specialista

Robotika és ipari automatizálás területén nemzetközileg kiemelkedő partnerünk csapatába keresün Konfigurációs specialista pozícióba új kollégát.

Pozíció azonosító: B65KS
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Verzió kezelő rendszerekhez (TFS, JFrog Artifactory) kapcsolódó igények teljesítése
  • Build rendszer (TeamCity, TFS vNext) vonatkozású feladatok végrehajtása
  • Fejlesztés (szkriptek, alkalmazások készítése)
  • A fejlesztéshez kapcsolódó szerverek karbantartása, telepítése
  • Jogosultságkezelés(TeamCity, TFS, Jfrog, fájlmegosztás)
  • Kapcsolattartás a német és kínai kollégákkal
  • Devsupport hibajegyek kezelése
  • Scrum/tevékenység rögzítése
  • Aktuális információ megosztása az R&D részleggel (hírek, események, dokumentumok)

Elvárások

  • TFS 2015/2017
  • Visual Studio
  • TeamCity
  • JFrog Artifactory
  • Active Directory
  • C#

Előny

  • Scrum módszertan ismerete előnyt jelent.

Amit parterünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • Továbbképzések, tréningek
  • High-tech technológiák

Helyek XI. kerület
Pest
Kategória IT / Informatika > Hardver mérnök, Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű