www.cvonline.hu
Konfekcionáló - INTS/NYK/134

Nyíregyházi partnercégünk részére keresünk alap műszaki rajzolvasási képességel rendelkező munkatársakat

Konfekcionáló

pozícióba

Ref.: INTS/NYK/134

Feladat:

  • A műveleti utasítás és kísérő gyártási dokumentáció alapján gumiprofilok konfekcionálását (szabás, ragasztás, csiszolás) végzi.
  • mérések rögzítése mérési adatlapon
  • a gépek biztonságos működésének ellenörzése , rögzítése az üzemelési naplóban
  • 100%-os önellenőrzés
  • a munkavédelmi, tűzvédelmi és biztonságtechnikai utasítások betartása , aktív részvétel az üzemi rend és a tisztaság fenntartásában
  • a termelési eszközök, formák karbantartása, ápolása

Elvárások:

  • középfokú végzettség előnyt jelent
  • mérőeszközök ismerete és használata (tolómérő, mérőszalag, szögmérő)
  • alap műszaki rajzolvasási készség
  • 3 műszak vállalása (H-P)

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • munkába járás támogatása
  • multinacionális környezet

 Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Régió Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű