www.cvonline.hu

Kőműves szakemberek - Hollandiai munkavégzés

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 595991
lejárt

Ország:    Hollandia (+31)

A pozíció leírása:    Ipari kemenceépítésben jártas Kőművest keresünk az egyik hollandiai ügyfelünkhöz.

Feladatkör, felelősségek:    • komplett ipari kemence építése (tégla alap lerakása, belső burkolat kialakítása, meszelés, mázolás)

• ASTM C71 anyag ismerete és ezzel való munkavégzés

• 538°c •os vagy több hő leadására képes kemence építése

• tradicionális technikák és a modern kemence építési technikák ismerete elvárás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • 3 év releváns tapasztalat

• kommunikációképes, min. középszintű angol nyelvtudás

• önálló munkavégzés

• a munkához való pozitív hozzáállás

• B kategóriás jogosítvány

Előny:

• egyéb könnyű vagy nehéz gépkezelői jogosítvány

Nyelvtudás:    Kommunikációképes, min. középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk közepes méretű, 20 éves múltra visszatekintő vállalat Tilburg közelében. A kemence építésben a cég vegyíti a tradicionális technikákat a legújabb eljárásokkal.

Amit ügyfelünk kínál:

• hosszú távú munka

• kedvező munkafeltételek

• 12 € (bruttó) órabér

• egészségügyi biztosítás

• személyes kijelölt kapcsolattartó minden munkavállaló részére

• szállás a cég ingatlanjaiban biztosított

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.