www.cvonline.hu

Kőműves brigád Hollandia

  • A hirdetés 1087 napja lejárt

Partnerünk hollandiai munkavégzésre keres munkájára igényes, tapasztalattal rendelkező 2-4 fős
KŐMŰVES BRIGÁDOT
főként külső falak burkolására.

Elvárások:

- 2 vagy több éves tapasztalat Klinker tégla lerakásából
- szigetelés, ill. tartóelemek szakszerű rögzítése
- a csapat 1-2 tagja beszéljen legalább társalgási szinten németül, angolul vagy hollandul
- lehetőleg összeszokott csapatok jelentkezését várjuk

Amit kínálunk:

- 8 eurós NETTÓ órabér + bejelentett állás
- heti 40 óra munka + túlórák
- heti fizetés (minden ledolgozott hét utáni szerdán)
- folyamatos foglalkoztatás
- a szálláshelytől a munkahelyre való utazás költségtérítése 100 km felett
- Sofinumber (holland adószám)
- autót, munkaruhát, védőfelszerelést, kéziszerszámot biztosítunk

Fényképes önéletrajzokat a csapat minden tagjától a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk!

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...