www.cvonline.hu

Kőműves brigád aknaépítési munkára - Németország

  • A hirdetés 996 napja lejárt

Németországi partnerünk részére keresünk hosszútávra 2-4 fős, aknaépítés terén gyakorlott
Alvállalkozói kőműves brigádokat
Munkavégzés egész Németország területén várható, projekt megállapodással.Versenyképes jövedelem mellett partnerünk segít a szállás lefoglalásának intézésében, és térítik az utazási költséget is, valamint étkezési hozzájárulásként napi átalány kerül kifizetésre.

FELADATOK:

• Aknaépítési munkálatok végzése, műanyagcsövek lefektetése (GFK-Rohr)

ELVÁRÁSOK:

• Kőműves végzettség (vagy más munkaspecifikus végzettség)
• Aknaépítés terén szerzett tapasztalat
• Társalgási szintű német nyelvtudás (legalább az egyik főnek nagyon jól kell tudnia németül)
• Autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz

AMIT KÍNÁLUNK:

• Versenyképes fizetés és egyéb juttatás a szállás, utazás, étkezés finanszírozására
• Segítségnyújtás a szállás intézésében
• Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben érdekli a lehetőség, és megfelel a feltételeknek, küldje el hozzánk a brigád tagjainak bemutatkozó anyagát. Jelentkezésükben jelöljék meg FIZETÉSI IGÉNYÜKET IS (árajánlat/óra). A jelentkezést a következő e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Szolgáltatásunk ügyfeleink számára díjmentes!

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Csíkszereda:+40-266-312-111