www.cvonline.hu

KŐMŰVES, ÁCS, SEGÉDMUNKÁS

  • A hirdetés 412 napja lejárt

A Merkbau cégcsoport

huszonöt éves múltra visszatekintő, kiskunhalasi székhellyel rendelkező, stabil hátterű, tiszta magyar tulajdonú

társaság. Kisebb vállalkozásból indulva, családias légkörét megtartva nőtte ki magát egy közepes méretű, a régió

egyik meghatározó, több lábon álló szervezetévé.

munkakörök ellátására szakképesítéssel és szakmai gyakorlattal rendelkező jelentkezőket keres.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakképesítés és szakmai tapasztalat
  • Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Folyamatos szakmai kihívás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Változó, belföldi építési terület

MUNKAVISZONY: Határozatlan

MUNKAIDŐ: Teljes

BEKÜLDÉSI HATÁRIDŐ: 2016.05.30.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a  e-mail címre küldheti meg. A levél tárgyában kérjük, szerepeltesse a megpályázott pozíció megnevezését! A vállalatról további információk a Link megjelenítése oldalon olvashatók.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő