www.cvonline.hu

KOMPRESSZORSZERELŐ, SZERVIZTECHNIKUS

  • A hirdetés 547 napja lejárt

A Ganzair Kompresszortechnika Kft munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • járműkompresszorok, gázkompresszorok szerelése, gyártása, gyártás előkészítése;
  • kompresszorok tesztelése, tesztelések dokumentálása;
  • kísérleti kompresszorok építése, szerelése, tesztelése,
  • beüzemelési és szervizelési feladatok;
  • kompresszorok hibafelmérése,
  • szervizcsomagok összeállítása;

Elvárások:

  • érettségi és gépszerelői vagy autószerelői végzettség;
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • technikusi végzettség előnyt jelent,
  • angol, német, orosz, szerb illetve egyéb idegen nyelvek ismerete előnyt jelent;
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

 Amit kínálunk:

  • kreatív munka;
  • barátságos légkör;
  • külföldi tréninglehetőségek;
  • képzések, tanulmányok támogatása.

Munkavégzés helye:

Jellemzően Kiskunhalas, Magyarország, de esetenként rövid idejű külföldi munkavégzés is elvárás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és  angol nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő