www.cvonline.hu

Kompresszorkezelő (Ref.szám: Vp-1207)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.05.
Hirdetés azonosító: 935268

Feladatok:

  • Hűtéstechnikai rendszereink üzemeltetése

Elvárások/Előny:

  • Szívesen elsajátítaná a kompresszorok kezelésének folyamatát
  • Minimum szakmunkás képesítéssel rendelkezik
  • Vállalni tudja a 12 órás munkabeosztást
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Béren kívüli juttatások
  • Beiskolázás

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi megbízója részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3.).

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő