www.cvonline.hu

Kompozit üzemi mérnök

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Multinacionális hátterű, a műanyag feldolgozás és világítástechnika területén piacvezető partnerünk számára bővülés miatt munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Feladatok:

  • Termékfejlesztés,

  • Új gyártási technológiák fejlesztése,

  • Alkatrész rajzok elkészítése, honosítása,

  • Funkciós vizsgálatok, próbák elvégzése,

  • Gyártóeszközök beszerzése,

  • Csoportvezetői feladatok ellátása (6-10 fő),

  • Termékellenőrző előírások elvégzése,

  • Szükséges új mérőeszközök kiválasztására javaslattétel.

Elvárások:

  • Gépészmérnök, anyagmérnök, vagy minőségügyi mérnök végzettség,

  • Gyártó üzemben szerzett 2-3 éves releváns tapasztalat,

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás,

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (előny: SAP ismeret),

  • Rugalmasság és önállóság,

  • Problémaelemző készség.

Amit megbízónk nyújtani tud:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások),

  • Színvonalas, változatos munka,

  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő HR tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.