www.cvonline.hu

Kompozit üzemi mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2015.07.02.
Hirdetés azonosító: 923769
lejárt

Kompozit üzemi mérnök kollégát keresünk Kecskemét környéki termelővállalathoz

Főbb feladatok:

  • Termékfejlesztési munkákban való részvétel.
  • Új gyártási technológiák fejlesztése, honosítása.
  • Alkatrészrajzok elkészítése kritikus termékjellemzők kiválasztásával.
  • Funkciós vizsgálatok, próbák elvégzése.
  • Gyártóeszköz tervezés, beszerzés.
  • Idegen gyártóeszköz rajzok honosítása.
  • Vevői jóváhagyások koordinálása.
  • A szükséges új mérőeszközök kiválasztása, beszerzése javaslattétellel
  • Termékellenőrző előírások, mérési sorok készítése és karbantartása
  • Termékminőséggel, ellenőrzéssel kapcsolatos minőségügyi képzések lebonyolítása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, vagy vegyészmérnöki, minőségbiztosítási mérnöki végzettség, belső auditori végzettség
  • Gyártó üzemben szerzett több éves műszaki tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, SAP vállalatrirányítási rendszer ismeret előny
  • Jó elemző készség, precíz munkavégzés.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Csapatmunkában való tapasztalat.

Egyéb információk:

  • Bérezés megegyezés szerint.
  • Stabil megbízható munkahely.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu