Kompozit karosszéria elemgyártó operátor - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4548)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.02.
Jelentkezési határidő: 2016.07.03.
Hirdetés azonosító: 1045223
lejárt

Székesfehérvári partnerünk megbízásából

Kompozit karosszéria elemgyártó operátor

kollegákat keresünk a cég saját állományába

Feladat:
- Karosszéria elemek összeállítása, laminálása, csiszolása, maszkolása

Elvárások:
- min. 8 általános iskolai végzettség
- Két műszak vállalása

Kézügyesség

- Terhelhetőség
- Türelmesség
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Cafeteria rendszer
- Teljesítmény bónusz

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Vagy keresse kapcsolattartó kollégánkat a 20 247 86 08 -as telefonszámon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Digital Telesales Associate

Trenkwalder Kft

Nemzetközi piacon élen járó, elektronikai termé...
Budapest

FMEA moderátor

Multinacionális partnercégünk számára keresünk ...
Heves, Heves

Operátor

Borsod-Abaúj-Zemplén