www.cvonline.hu

Komponens mérnök

  • A hirdetés 142 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör

• Elektronikus és elektro-mechanikus anyagoknál előforduló beszállítói és rendszerbeli hibák, eltérések feltárása, karbantartása és azok megelőzés
• Az elfogadott gyártók listájának a karbantartása
• A hozzárendelt anyagtípusokhoz tartozó mérnöki változtatások jóváhagyása
• A bevételezés és bejövőáru-ellenőrzés támogatása, az ellenőrzési utasítások készítésével
• Beszerzésen felmerült gyártó cikkszám eltérések vizsgálata, jóváhagyása (NPI)
• Az előírások bevezetésének támogatása, úgymint RoHS and WEEE
• Első minták és programozott alkatrészek jóváhagyása koordinálása
• Minőségi eltérések vizsgálata, a hiba okának meghatározása, javító intézkedések koordinálása

Feltételek

• Felsőfokú Villamosmérnöki diploma
• Jó problémamegoldó képesség
• Alapszintű informatikai ismeretek (Windows, MS Office)
• Nyitottság, önálló és csapatban való munkavégzés
• Proaktivitás
• Jó kommunikáció készség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Előnyt jelent tapasztalat elektronikai gyártásban

Amit kínálunk

•Versenyképes juttatási csomag
• Angol nyelv napi szintű használata
• Változatos feladatok
• High mix környezet, több ezer termékkel és alapanyaggal
• Rugalmas munkaidő
• Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
• Dinamikus, összetartó csapat
• Ingyenes sportolási lehetőség

Helyek Magyarország
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő