www.cvonline.hu

KOMPONENS MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 906630

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra

Feladatok

  • Alkatrészekre vonatkozó mérnöki változtatások kezdeményezése
  • Műszaki rajzok, leírások és specifikációk feldolgozása
  • Alkatrész bevizsgálása (próbagyártásokban való aktív részvétel, alkatrész bevizsgálás, alkatrész mérés (statikus mérések), auditálása
  • Komponensek műszaki megfelelésének ellenőrzése
  • Új alkatrészek felkutatása
  • Adatszolgáltatás árajánlat készítésnél, összehasonlító elemzések készítése
  • Technikai dokumentációs háttér biztosítása a belső részlegek felé
  • Termék bevezetések és változások követése valamint implementálása a vállalatirányítási és termelési rendszerekben
  • BOM lista karbantartása
  • Új beszállítók felkutatása, meglévő kapcsolatok ápolása
  • Riportok, lekérdezések elkészítése a technikai adatbázisokból
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló területen, gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Pontosság, jó elemző készség
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete - SAP vagy Baan

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy kattintson a Jelentkezés gombra.