www.cvonline.hu

KOMPONENS MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 844425

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Alkatrészekre vonatkozó mérnöki változtatások kezdeményezése
  • Műszaki rajzok, leírások és specifikációk feldolgozása
  • Alkatrész bevizsgálása (próbagyártásokban való aktív részvétel, alkatrész bevizsgálás, alkatrész mérés (statikus mérések), auditálása
  • Komponensek műszaki megfelelésének ellenőrzése
  • Új alkatrészek felkutatása
  • Adatszolgáltatás árajánlat készítésnél, összehasonlító elemzések készítése
  • Technikai dokumentációs háttér biztosítása a belső részlegek felé
  • Termék bevezetések és változások követése valamint implementálása a vállalatirányítási és termelési rendszerekben
  • BOM lista karbantartása
  • Új beszállítók felkutatása, meglévő kapcsolatok ápolása
  • Riportok, lekérdezések elkészítése a technikai adatbázisokból
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló területen, gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Pontosság, jó elemző készség
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete - SAP vagy Baan

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.