www.cvonline.hu

Kompenzációs és Juttatási Szakértő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 835203

Megbízónk iparágában piacvezető, évtizedek óta fejlődő, terjeszkedő nemzetközi vállalat. Innovatív, inspiráló környezetet biztosítanak, megbecsülik a szakértelmet, az elhivatottságot, folyamatosan fejlesztik kollégáikat. Budapesti, központi irodájukba keresünk új szenior munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Kompenzációs feladatok teljes körű ellátása globálisan, a vállalat magyarországi és 10 külföldi leányvállalatánál dolgozó 400 fős munkavállalói állományával kapcsolatban, együttműködve a hazai felső vezetéssel és a HR kontrollerrel;
  • A magyarországi és külföldi munkatársak kompenzációs adatainak nyilvántartása; kapcsolattartás a külföldi leányvállalatok vezetőivel, munkatársakkal
  • Éves személyi költségek tervezése, jövedelemszint felmérések készítése, elemzése, részvétel munkakör értékelésben;
  • teljesítménybónusz kalkulációk és kifizetések menedzselése globálisan, teljesítményértékelési rendszer karbantartása;
  • riportok, kimutatások készítése a felsővezetők számára, közvetlen egyeztetések;
  • szabályzatok aktualizálása, új szabályzatok készítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • legalább 3-5 év HR kompenzáció területén szerzett tapasztalat nemzetközi környezetben;
  • erős numerikus készség, kontrolling szemlélet, riportolási gyakorlat;
  • munkajogi, adózási ismeretek;
  • aktív, erős középszintű angol nyelvtudás, szakmai szókinccsel;
  • professzionális Excel ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • önálló, felelősségteljes munkakör,
  • stabil, inspiráló vállalati háttér.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a karrierlehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió