www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 49 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés végett keresünk szakembert a következő pozícióba egy gyártó vállalat számára, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Részvétel új kompenzációs és javadalmazási rendszerek kialakításában, azok fejlesztésében;
Cafeteria szabályok naprakész ismerete, új cafeteria rendszer kidolgozása;
Bérstruktúra stratégia kialakításában aktív részvétel (bérelemek, bércsomag meghatározása);
Aktív részvétel az éves bérfejlesztési stratégia kialakításában;
HR controlling feladatok ellátása;
A felelősségi területéhez tartozó HR anyagok és szabályzatok kezelése / karbantartása.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (főiskola v. egyetem)
Aktív angol nyelvtudás
Releváns tapasztalat, magas EXCEL ismeret

Munkavégzés helye:

Mosonszolnok/Mosonmagyaróvár régió, Győr-Moson-Sopron megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria, bejárástámogatás
Felelősségteljes pozíció, ahol a gyárigazgatóval is gyakran egyeztetni kell
Valódi nemzetközi környezet

Ideális pályázó:

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség