www.cvonline.hu

Kommunikációs vezető

  • A hirdetés 630 napja lejárt

Lechner Tudásközpont csapata

Kommunikációs vezetőt

keres

FELADATOK

  • A vállalat marketing és kommunikációs tevékenységének koordinálása;
  • Csapata napi munkavégzését, a feladatok határidőre történő megvalósulását aktívan támogatja;
  • Médiában való megjelenések szervezése;
  • A vállalati fejlesztések kommunikációja;
  • Önálló munkavégzés, hosszabb távon egy jól működő, dinamikus csapat felépítése;
  • A társosztályokkal való szoros együttműködés;
  • Folyamatos kapcsolattartás a közvetlen felettessel , rendszeresen riportolás formájában is,
  • PR tevékenyég, a cég rendezvényeken történő megjelenésének szervezése,
  • Nyomtatott és e-kommunikációs tevékenység kialakítása, gondozása, koordinációja,
  • Éves marketing terv elkészítése;
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, ügyfelekkel;
  • Javaslatok a marketing és kommunikációs folyamatok fejlesztésére;
  • Tervezési és visszamérési folyamatok kialakítása.

ELVÁRÁSOK AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBEN

  • Felsőfokú végzettség;
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat, amelyből legalább 2 év vezetői (előnyt jelent, ha ügynökségi és ügyfél oldalon is dolgozott korábban);
  • Legalább középfokú, aktív  angol nyelvtudás;
  • Nagy volumenű projektek szervezésében és lebonyolításában, illetve nagy tömegekhez való kommunikációban való tapasztalat;
  • Műszaki szemléletmód;
  • Kitűnő kommunikációs képességek;
  • Jó szervezési készség;
  • Kreativitás;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Proaktivitás.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Biztos vállalati hátteret;
  • Önálló, változatos, kihívásokkal teli munkakört;
  • Stratégiai és operatív feladatokban való széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget;

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor szakmai anyagát az alábbi címre várjuk fizetési igénye megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol