www.cvonline.hu

Kommunikációs vezető

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.12.12.
Hirdetés azonosító: 874136

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég Budapest 80 km-es körzetében. Folyamatos bővülésnek köszönhetően kommunikációs területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: Kommunikációs vezető

Feladatok:

- PR és a belső kommunikációs terület vezetése, továbbá kormánykapcsolatokért felelős terület vezetése
- PR- és jótékonysági stratégiák kialakítása és megvalósítása
- részvétel reklámkampányokban, civilprogramokban, PR-programok tervezése, fejlesztése és megvalósítása
- sajtóközlemények, beszédek, cikkek átnézése, ellenőrzése
- kommunikációért felelős csapat vezetése és fejlesztése
- belső vállalati kommunikációs stratégia megvalósítása
- vállalat érdekeinek képviselete, kapcsolatok fenntartása és fejlesztése állami és városi hivatalokkal, hatóságokkal és kormányzati szervekkel

Elvárások:

- felsőfokú szakirányú végzettség (főiskola/egyetem)
- többéves releváns (lehetőleg nagyvállalatnál szerzett) szakmai tapasztalat PR és kommunikációs területen
- meglévő hivatali kapcsolatrendszer előnyt jelent
- vezetői tapasztalat
- tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs és prezentációs készség
- csapatjátékos

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a