www.cvonline.hu

Kommunikációs vezető

  • A hirdetés 1047 napja lejárt

A Magyar Cserkészszövetség európai uniós támogatás
segítségével megvalósítás alatt álló projektjéhez keres
főállású munkatársat az alábbi pozícióra:

munkatárs

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.

Projekt kommunikációs célok:

  • A fiatalok, különösen a 6-25 éves korosztály motiválása
  • valamilyen kisközösségi ifjúságnevelést végző helyi
  • (települési) szervezetbe történő csatlakozásra
  • A csatlakozási lehetőségek bemutatása a célközönség
  • felé
  • A szülők motiválása arra, hogy gyermeküket iskolán
  • kívüli kortárs kisközösségbe irányítsák
  • A kisközösségi rendszerben megvalósuló gyermekés
  • ifjúságnevelési módszerek szakmai és társadalmi
  • elismertségének növelése

Projekt kommunikációs célcsoportja:

  • 6 és 25 év közötti fiatalok, akik eddig nem tartoztak kisközösségi ifjúságnevelést végző helyi szervezetbe
  • Általános iskolások, középiskolások és szüleik, illetve
  • a kisközösségi ifjúságnevelés iránt érdeklődő laikus
  • felnőttek
  • Vidéken élő pedagógusok, ifjúságnevelésben jártas
  • szakemberek

Feladatai:

  • Projekt kommunikációs terv felülvizsgálata, a
  • kommunikációs ütemterv létrehozása, az abban
  • foglalt feladatok elvégzése, delegálása és a feladatok
  • teljesülésének ellenőrzése
  • Projekt arculati elemek átvezetése a
  • projektdokumentáción, eszközökön,
  • projekttermékeken, ezzel együtt az arculati
  • előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Külső szállító által végzett feladatok esetén a feladat
  • műszaki leírásának elkészítése, az ajánlatok értékelési
  • szempontjainak kidolgozása
  • A kiválasztott szállítóval való tárgyalások lebonyolítása
  • és a kapcsolattartás biztosítása
  • A szállító ütemezés szerinti és a műszaki leírásnak megfelelő teljesítésének ellenőrzése, a teljesítés szakmai igazolásának ellenjegyzése, a problémák, eltérések jelzése a projektmenedzser részére
  • Projekt kommunikációs indikátorok teljesülésének biztosítása, a folyamat nyomon követése
  • Kommunikációs tartalmú munkacsomagok szakmai vezetése illetve támogatása
  • Munkacsomagon belüli munkaszervezés és operatív irányítás, a projekttervnek való megfelelést biztosító szakmai tevékenységek tervezése, megvalósítása, szakmai minőség biztosítása, ellenőrzése
  • A projekt keretében működő tevékenységekről és a kapcsolódó szolgáltatásokról széles körű tájékoztatás mbiztosítása a célcsoport körében
  • A csatlakozási lehetőségek bemutatása, a célcsoportok ösztönzése.

Elvárások:

  • 1,5 – 2 éves elköteleződés a kommunikációs vezetői
  • feladatok iránt
  • Kommunikációs, vagy társterületen szerzett
  • végzettség
  • TÁMOP típusú projektben szerzett legalább
  • középvezetői tapasztalat
  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett
  • gyakorlat
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Projekt-szemlélet, rendszergondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Munkatársak összefogása (vezetői gyakorlat)
  • Pontos munkavégzés, nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Elhivatottság a minőségi munka iránt
  • Igény a folyamatos tanulásra és fejlődére

Előnyt jelent:

  • Képesített cserkészvezetői előélet
  • Non-profit szervezetnél szerzett tapasztalat
  • Egyéb uniós és hazai pályázatok megvalósításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • Tanulási lehetőség
  • Értékteremtő környezet

Munkavégzés helye:

A lenti  címre küldött fényképes önéletrajzzal, és motivációs levéllel, amely tartalmazza a szakmai tapasztalatokat és a fizetési igényt is. Kérjük,
hogy motivációs levelében jelen felhívás elvárásainak és
előnyeinek való megfelelést igazolja.

A jelentkezés határideje: 2014. február 28.

A Magyar Cserkészszövetség fenntartja magának a jogot, hogy ezen álláshirdetést bármilyen oknál fogva érvénytelenítse.

A Magyar Cserkészszövetség csak az elvárásoknak megfelelő jelentkezőket értesíti a felvétel további menetéről.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő