www.cvonline.hu

KOMMUNIKÁCIÓS VEZETŐ/ PR MENEDZSER/ RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

  • A hirdetés 685 napja lejárt

Ha vonz a kommunikáció és a rendezvényszervezés  háttérországa, türelmes vagy, de tudod mit akarsz, van kedved tanulni, jól kommunikálsz, akkor köztünk a helyed.

Feladatok:

  • integrált kommunikációs projektet koordinálása
  • újságírókkal való kapcsolattartás
  • prezentációk készítése, prezentálás
  • PR anyagok (sajtóközlemény, háttéranyagok, hírek) írása
  • kapcsolattartás az ügyféllel
  • rendezvényszervezésben való részvétel
  • koncepcionális javaslatok megfogalmazása, részletes kidolgozása és dokumentálása
    projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Precizitás, magabiztosság, önállóság
  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • barátságos légkör
  • fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest, Debrecen

A munkakör betöltéséhez vezető engedély szükséges!

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkhoz küldd el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Hajdú-Bihar
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő