www.cvonline.hu

Kommunikációs szakértő

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (Marketing, PR, vagy Kommunikációs szakirány előny)
  • Legalább 2 évet dolgozott már vállalati kommunikációs területen
  • Angol nyelvtudása aktív tárgyalási szintű szóban és írásban egyaránt
  • Koordinált már projekteket, különböző rendezvények szervezésében tapasztalattal bír
  • Megbízható, határozott személyiség
  • Kitűnő problémamegoldó- és kommunikációs készség jellemzi
  • Ügyfélorientált gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Pontosság, precizitás jellemzi
  • Képes önállóan és hatékonyan megoldani a rábízott feladatokat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (leginkább MS Office) birtokában van.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • A multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalatot előnyként értékeljük.

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Vállalati szintű információ-áramlást segítő intézkedések bevezetése,
  • kapcsolattartás társosztályokkal
  • Kommunikációhoz kapcsolódó projektek indítása, sikeres bevezetése
  • Közreműködés vállalati események, tájékoztatók szervezésében
  • Belső kommunikációs csatornák javítása, új módszerek bevezetése
  • Proaktív részvétel a vállalatot érintő események hatékony kommunikációval történő támogatásában
  • Kommunikációs csatornák feltérképezése, hatékonyságának vizsgálata
  • Közreműködés felmérések készítésében és lebonyolításában
  • Kommunikációs irányelvek kialakítása
  • Minden egyéb, a Kommunikációs igazgató által kiadott adminisztratív feladat elvégzése, esetenként segítség egy-egy projektben

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kiváló csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.