www.cvonline.hu

Kommunikációs szakértő II.

  • A hirdetés 708 napja lejárt

A MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres

 kommunikációs szakértő II.

 munkakörbe

Fő feladatai:

  • MÁVINFORM feladatok: aktuális, közérdekű utazási információk folyamatos biztosítása az írott és elektronikus médiumok, hírügynökségek számára, a vasúthálózat forgalmi, személyszállítási, építési, felújítási és karbantartási helyzetének folyamatos figyelemmel kísérése révén.
  • A MÁVINFORM hírek feltöltése a MÁV-csoport külső kommunikációs felületeire.
  • A vállalatcsoporthoz beérkezett sajtókérdések, médium megkeresések kezelése érdekében a szükséges információk beszerzése, a vasútforgalommal kapcsolatos sajtókérdések megválaszolása, illetve szükség esetén interjú adása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a MÁV Zrt. fő-üzemirányítójával, területi üzemirányítókkal, a személyszállítási irányítókkal, a fejpályaudvarok és a nagyobb csomópontok ügyeleteseivel.
  • Rendkívüli események esetén biztosítja a médiumok folyamatos tájékoztatását.
  • Részt vesz a vállalatcsoport vezetői nyilvános szerepléseinek előkészítésében – például felkészítő anyagok, esetenként beszédek megírása.
  • Részt vesz a vállalatcsoport külső rendezvényeinek előkészítésében, megszervezésében.
  • Forgatási engedélyek kiadása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • államilag elismert középfokú „C” típusú nyelvvizsga
  • rádió szereplési tapasztalat
  • nagyvállalati kommunikációs rendszerek ismerete
  • médiaismeret, hírszerkesztési ismeretek
  • beszédtechnikai ismeretek
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • MÁV-csoport munkafolyamatainak, kapcsolatrendszerének ismerete
  • Kommunikációs végzettség
  • Szép és megnyerő hangszín.

A munkavégzés helye: Budapest

A munkavégzés időbeosztása: heti 2-3-szor 12 órás ügyelet 05-17 óra között és 24 óráig készenlét ügyeleti napokon, a maradék óra törzsidőben 9-14 óra között.

Jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével és a bérigény megjelölésével az alábbi email-címen várjuk 2015.augusztus 19-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő