www.cvonline.hu

Kommunikációs szakértő II.

  • A hirdetés 952 napja lejárt

A MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • A MÁV-csoport nevében nyilatkozattétel, szóvivő-helyettesi feladatok ellátása a kommunikációs igazgatóval és a sajtófőnökkel való egyeztetés alapján.
  • A MÁV-csoporthoz beérkező sajtókérdésekre adott válaszok összeállításának koordinálása, elkészítése, megválaszolása.
  • Folyamatos és rendszeres kapcsolattartás az újságírókkal, sajtóközlemények készítése.
  • A MÁV meghatározott projektjeiben való személyes részvétel a projektek kommunikációs feladatainak ellátása érdekében, szükség esetén a projektekhez kapcsolódó kommunikációs tervek, sajtóközlemények előkészítése.
  • Vezetői interjúkhoz anyagok összeállítása, prezentációk készítése, a vezető felkészítése.
  • Szakmai konferenciák, sajtóesemények anyagainak összegyűjtése, elkészítése.
  • A MÁV Zrt. tevékenységével összefüggő kutatások, elemzések értékelésében való részvétel a hatékony kommunikáció megszervezése és szinten tartása érdekében.
  • Részvétel a corporate szintű, illetve az egyes szervezeti egységek tevékenységéhez, akcióihoz kapcsolódó külső kommunikációs folyamatok előkészítésében és szervezésében.
  • A MÁVINFORM munkájában való részvétel, ügyeleti beosztás alapján.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (kommunikáció, média, újságíró szak)
  • államilag elismert középfokú „C” típusú nyelvvizsga
  • átfogó médiapiaci ismeret
  • rádiós/televíziós szereplési tapasztalat
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • nagyvállalati kommunikációs rendszerek ismerete
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)

Előnyt jelent:

  • MÁV Csoport munkafolyamatainak, kapcsolatrendszerének ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. január 15.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre. Kérjük jelentkezésében jelölje meg bérigényét!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő