www.cvonline.hu

KOMMUNIKÁCIÓS SZAKÉRTŐ II.

  • A hirdetés 1035 napja lejárt

A MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatósága

 munkatársat keres

 pozícióba

Főbb feladatok:

  • A MÁV Csoporthoz beérkező sajtókérdésekre adott válaszok összeállításának elkészítése, koordinálása, megválaszolása.
  • Folyamatos és rendszeres kapcsolattartás az újságírókkal; sajtóválaszok egyeztetése, készítése és kiküldése, valamint sajtóközlemények készítése, kiküldése.
  • A MÁV meghatározott projektjeiben való személyes részvétel, az ezekhez kapcsolódó kommunikációs tervek, sajtóközlemények előkészítése.
  • A MÁV Zrt. tevékenységével összefüggő kutatások, elemzések értékelésében való részvétel.
  • Részvétel a MÁV Csoport honlapjának tartalmi frissítésében, közreműködés a Társaság belső szakmai kiadványai tartalmi elemeinek megírásában, szerkesztésében, az egyes szervezeti egységek tevékenységeihez, akcióihoz kapcsolódó kommunikáció előkészítésében és szervezésében.

Elvárások:

  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség
  • államilag elismert középfokú angol „C” típusú nyelvvizsga
  • 3-5 éves sajtókommunikációs szakmai gyakorlat

Elvárt képességek, kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • rendszerszemlélet
  • problémamegoldó képesség
  • eredményorientáltság
  • lojalitás és megbízhatóság

Előnyt jelent:

A MÁV Zrt. és a MÁV Csoport munkafolyamatainak, kapcsolatrendszerének, szervezetének átfogó ismerete.

Munkavégzés helye: 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 25.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol