Kommunikációs szakértő II. (vezető szerkesztő, web szakember)

  • A hirdetés 955 napja lejárt

A MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres

 Kommunikációs szakértő II.

(vezető szerkesztő, web szakember)

 munkakörbe

Fő feladatai:

  • Részvétel a MÁV Zrt. és a leányvállalatai honlapjainak fejlesztési és karbantartási feladataiban, továbbá a cégcsoport internet/intranet alapú megjelenésének tartalmi koordinálása, javaslattétel a strukturális átalakításra.
  • Az internet/intranet megjelenéshez szükséges dokumentációk elkészítése, azok karbantartása.
  • Koordinálja az internet/intranet szerkesztők munkáját.
  • Folyamatosan figyeli a webes igényeket, javaslatot tesz a fejlesztésekre.
  • Gondoskodik a szükséges technikai ismeretek oktatásáról, naprakészen tartásáról.
  • Kapcsolatot tart a technikai fejlesztéssel foglakozó külső/belső partnerekkel.
  • A MÁV Zrt. tevékenységével összefüggő kutatások, elemzések értékelésében való részvétel a hatékony kommunikáció megszervezése és szinten tartása érdekében.
  • Közreműködés a vállalati marketing és PR- akciók, kampányok, akciók kidolgozásában, végrehajtásában.
  • A tevékenységi körhöz kapcsolódó megállapodások, szerződések menedzselése, javaslattétel az alkalmazott üzleti és szakmai konstrukciók feltételrendszerének kialakítására, majd a teljesítés és a pénzügyi elszámolás követése.

 A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (informatika, kommunikáció, média szak)
  • államilag elismert középfokú „C” típusú nyelvvizsga
  • átfogó médiapiaci ismeret
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • nagyvállalati kommunikációs rendszerek ismerete
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)

Előnyt jelent:

  • MÁV Csoport munkafolyamatainak, kapcsolatrendszerének ismerete.

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés  határideje: 2014. december 15.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre. Kérjük jelentkezésében jelölje meg bérigényét!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő