www.cvonline.hu

kommunikációs szakember

  • A hirdetés 787 napja lejárt

Nemzetközi hátterű szolgáltató cég részére, keresünk kommunikációs szakembert.

Feladatok:

  • Sajtónyilatkozatok, sajtóközlemények  megfogalmazása.
  • Kiadványok összeállításában való közreműködés
  • Sajtóval valű kapcsolattartás
  • Webes kommunikáció
  • Honlap üzemeltetése, webes tartalom fejlesztés és kezelés
  • Image építés, arculati alapelvek, eszközök meghatározása.
  • Külső kommunikációs célok, célcsoportok, kommunikációs üzenetek, releváns eszközök meghatározása.
  • Az üzletfejlesztés támogatása marketingkommunikációs eszközökkel itthon és külföldön.
  • Külső kommunikációs tervek megvalósítása, beszállítók koordinálása.

Elvárások:

  • Erős közép szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.
  • Szakirányú végzettség.
  • Intézményi kommunikációban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

E-mail cím megjelenítése-n  KOMMUNIKÁCIÓS SZAKEMBER jeligével

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Közigazgatás / Államigazgatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol