www.cvonline.hu

Kommunikációs szakelőadó

  • A hirdetés 540 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

 A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

A betöltendő munkakör feladatai:

  • Közreműködik a Társaság stratégiai céljaival, üzleti tervével összhangban álló belső kommunikációs stratégia végrehajtásában.
  • Részt vesz a belső kommunikációs terv kialakításában, végrehajtásában.
  • Rendszeres kapcsolatot tart és együttműködik a Társaság szervezeti egységeivel a színvonalas kommunikáció meg valósulása érdekében.
  • Segíti a Társaság belső kommunikációs rendszerének kialakítását, működtetését és folyamatos fejlesztését.
  • A munkavállalók hatékony és megfelelő tájékoztatása érdekében részt vesz a vállalati újság, hírlevelek és a faliújságok szerkesztésében.
  • Információkat gyűjt a vállalati újsághoz, témakiválasztást végez, segít a vezetői és szakmai interjúk készítésében.
  • Végzi a Társaság belső intranet portáljának kidolgozásával, bevezetésével, működtetésével kapcsolatos feladatokat.

A munkakör betöltőjével szemben támasztott elvárások:

  • diplomával igazolt kommunikációs szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • 1 év vállalati kommunikáció, PR területen szerzett szakmai gyakorlat, újságírói tapasztalat előnyt jelent,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások magas szintű ismerete,
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban,
  • higgadtság, magas tűrőképesség, terhelhetőség, türelem, diplomáciai érzék

Jelentkezési határidő: 2015. október 7.

 Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés szakmai önéletrajz, motivációs levél és bérigény megküldésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő