www.cvonline.hu

KOMMUNIKÁCIÓS REFERENS

  • A hirdetés 189 napja lejárt

A Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) mint kormányzati háttérintézmény célja a potenciális külföldi befektetők felkutatása, a Magyarországon megvalósuló beruházások elősegítése, az új munkahelyek létrehozása, valamint a magyar kkv szektor erősítése, és ezen keresztül a nemzetgazdaság és a magyar társadalom fejlődésének elősegítése.

A Nemzeti Befektetési Ügynökség

Kommunikációs Osztálya

pozícióra várja a jelentkezéseket.

Feladatok:

  • Szervezeti márka- és reputációépítés, arculati elemek tervezésének és kivitelezésének menedzselése (ügynökség bevonásával).
  • Kiadványok, prezentációk, egyéb marketing és kommunikációs anyagok összeállítása, kiállítási standok terveztetése.
  • Kommunikációs feladatokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (beszerzés, megrendelés, dokumentálás, stb.).
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás (kommunikációs ügynökség, grafikus, nyomda stb.).
  • Szervezeten belüli kommunikációs igények kezelése, intézése.

Elvárások:

  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság.
  • Felsőfokú iskolai végzettség.
  • Középfokú angolnyelv-tudás.
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete.
  • Kommunikációs területen szerzett 1-3 éves tapasztalat.
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, igényesség és figyelem a részletekre.
  • Projektmenedzsment szemlélet, önálló, proaktív munkavégzés.
  • Gyorsaság, jó szervezési képesség és szorgalom.
  • Kreativitás.
  • Pozitív, elkötelezett személyiség.
  • Nyitottság, közvetlenség, jó együttműködő készség.

Előnyt jelent:

  • Grafikai szoftverek használatának alapszintű ismerete.
  • További idegen nyelvek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló, érdekes, nemzetközi szintű kommunikációs feladatatok.
  • Remek tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség a kommunikáció minden részterületén.
  • Nagyszerű munkakörülmények Budapest szívében, egy szakmailag magas színvonalat képviselő csapatban.

Bérezés, juttatások:

Bérezés a közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény, továbbá a feladathoz igazodó juttatási csomag és az egyéb vonatkozó jogszabályok, belső utasítások alapján történik.

  • Angol nyelvű motivációs levél.
  • Fényképes önéletrajz magyar és angol nyelven.

A pályázat benyújtásának határideje:

2016. december 20.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatot e-mail-ben az alábbi email címre kérjük továbbítani, vagy zárt borítékban a Nemzeti Befektetési Ügynökség Humánerőforrás Gazdálkodási Főosztálynak címezve (1055 Budapest, Honvéd u. 20.). A borítékon kérjük feltüntetni: „Álláspályázat - asszisztens”.

A pályázat elbírálásának rendje:

A bizalmasan kezelt pályázatok a benyújtási határidőt követő 30 napon belül kerülnek elbírálásra. A kiválasztott pályázók az ügynökség vezetőivel lefolytatott interjúkon vesznek részt. A pályázat eredményéről a pályázók értesítése elsődlegesen a pályázati anyagban szereplő elektronikus elérhetőségen keresztül történik. Amennyiben a pályázó a pályázati anyagában nem ad meg elektronikus értesítési címet, abban az esetben a pályázó postai úton kerül értesítésre a pályázat eredményéről. A benyújtott pályázati anyagok az elbírálásra előírt 30 napos határidő lejártát követően megsemmisítésre kerülnek.

Amennyiben a pályázó a pályázati anyagának megküldésével egyidejűleg írásban kéri a pályázati anyagának megőrzését, akkor annak a Pályáztató adatbázisában való rögzítése megtörténik.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol