www.cvonline.hu

Kommunikációs projektmenedzser

  • A hirdetés 623 napja lejárt

A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága

kommunikációs projektmenedzser

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel , 1 év határozott idejű munkaszerződéssel.

Főbb feladatok:

  • a Magyar Vöröskereszt nemzetközi projektjeinek és pályázatainak kommunikációs támogatása, kommunikációjának szervezése, menedzselése, kapcsolattartás a stakeholderekkel, riportálás
  • az értékesítési marketing és a kommunikációs terület támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • projektmenedzsment területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • projektek és pályázatok kommunikációs feladatainak ellátásában való jártasság
  • magas szintű íráskészség
  • kezdeményezőkészség, precizitás, terhelhetőség
  • stratégiai gondolkodásmód
  • párhuzamos feladatok menedzselése
  • minimum középfokú angolnyelv ismeret szóban, írásban.

Előnyt jelent:

  • nemzetközi projektek kommunikációjának menedzselésében való tapasztalat
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem fényképes szakmai önéletrajzát , fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre február 7-ig elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Egészségügy / Szociális ellátás
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol