www.cvonline.hu

Kommunikációs munkatárs

  • A hirdetés 812 napja lejárt

Te vagy az ideális munkatárs, ha:

Dinamikus csapatjátékos vagy, aki élvezi a munkáját és könnyedén létesít kapcsolatot, miközben a pályádon folyamatosan a megjátszható csapattársakat keresed. Büszke vagy arra, hogy az Újpest FC-hez tartozol. Jó kommunikációs képességeddel könnyen létesítesz kapcsolatot, a meglévő kapcsolataidat pedig ápolod és megbecsülöd.

Fontos, hogy tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezz.

Kérjük, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igénnyel küldd el az alább megadott e-mailcímre.

Jelentkezési határidő: 2015. április 30.

A munkakörök és az elvárások részletes ismertetése:

Fő munkakörök:

  • Cikkek készítése a klubbal kapcsolatos eseményekről
  • Kapcsolattartás sajtómunkatársakkal, média képviselőivel
  • Interjúk készítése stadionmagazinunk és honlapunk részére
  • Klub honlapjának kezelése

Profil:

  • Dinamikus, jó csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Pozitív hozzáállás
  • Kreatív és problémamegoldó készség
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bölcsésztudományi vagy kommunikáció szakon szerzett diploma
  • Kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Adminisztráció terültén szerzett tapasztalat
  • Sportszakmai területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmas munkaidő miatt hétvégi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Megfelelő munkakörnyezet
  • Fiatalos munkacsapat
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
Helyek Budapest
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol