www.cvonline.hu

Kommunikációs munkatárs

  • A hirdetés 687 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Kommunikációs Igazgatósága

munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Kommunikációs területen végzett felsőfokú tanulmányok
  • Rendezvényszervezésben való jártasság, legalább 3 év tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs készség, asszertívitás
  • Önállóság
  • Proaktivitás
  • Precizitás
  • Munkabírás, csapatmunka
  • Kreativitás
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó íráskészség
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Feladatok:

  • Belső és külső rendezvények szervezése
  • Kiadványok elkészítésében való részvétel
  • Önálló projektek vitele, döntés- és szerződés előkészítés
  • Ügynökségekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Projektekhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Önállóság saját területen belül

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: 2015. március-április

A jelentkezés módja:
Szakmai önéletrajzát elektronikusan az az alábbi e-mail címre várjuk 2015. március 3-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő