www.cvonline.hu

Kommunikációs munkatárs

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Miskolc környéki nagyvállalat

munkatársat keres

 kommunikációs területre

Feladatok:

  • vállalati rendezvények szervezésében való közreműködés;
  • belső kommunikációs és információs csatornák működtetése;
  • információk, hírek publikálása a belső hírportálon és a vállalati honlapon.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;
  • kiemelkedő kommunikációs készség;
  • jó szervező készség, megbízhatóság, rugalmasság.

 Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség kommunikáció vagy média szakon;
  • média, újságírás vagy vizuális kommunikáció területén szerzett szakmai tapasztalat.

 Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag;
  • továbbfejlődési lehetőség;
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, bizonyítványmásolatok) „kommunikációs munkatárs” jeligére a lenti e-mail címre küldheti el.

Helyek Miskolc
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol