www.cvonline.hu

Kommunikációs munkatárs

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1198670

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Gyógyszeripari nagyvállalat megbízásából kommunikációs munkatársat keresünk.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Rendezvények szervezése, előkészítése és lebonyolítása

• Csoportok fogadása, vezetése

• A vállalat képviselete a rendezvények során, vállalatbemutatás

Munkaidő: heti 40 óra, esetenként hétvégi munkavégzéssel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Főiskolai vagy egyetemi végzettség

• Felsőfokú angol nyelvtudás (könnyed társalgás, szép kiejtéssel)

• Felhasználói szintű IT ismeret (Excel)

• Kiemelkedő előadói és vendéglátás szervezési készség, stressz és monotónia tűrése

• Előny: orosz nyelvtudás

Nyelvtudás:

Felsőfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.