www.cvonline.hu

Kommunikációs munkatárs

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Tapasztalt, stabil médiacég keres

Kommunikációs munkatársat

(otthon végezhető kötetlen munkaidőben)

Információk a cégről:
Cégünk a hazai lapkiadási piacon 13 éve jelen lévő jelentős tapasztalattal rendelkező vállalkozás. Fő célja, hogy vállalkozói olvasóközönségük elegendő tudást kapjon ahhoz, hogy biztonságban lehessen a hatóságokkal szemben és megállja helyét a piacon.
Elértük, hogy ügyfélkörünk a tavalyi évben jelentősen bővült. A munka meghirdetésének célja, hogy olyan új kollégák csatlakozzanak a csapathoz, akik részt vesznek a lapok és egyéb információs termékek eladásában otthoni munkavégzésben.

Feladatok:

  • Előfizetők megkeresése évente egyszer telefonon, a lap újra megrendelésének megbeszélése
  • Kiküldött mintalapszámok címzettjeinek felhívása, hogy kívánnak-e előfizetni a lapra
  • Egyéb információs termékek (pl. szakmai könyv) eladása előfizetőknek
  • Esetenként felmérések végzése

Elvárások:

  • Rendelkezzen saját számítógéppel, internet kapcsolattal
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Számlaképesség (vállalkozói jogviszony)

Előnyt jelenthet:

  • Nyelvtudás (horvát, angol, német vagy más európai nyelvek)

Amit mi kínálunk:

  • Otthon végezhető munka
  • Stabil munkahely
  • Teljes körű betanítás
  • Kiforrott, működő munkamódszerek
  • Telefonköltség térítése
  • Pontosan, határidőre történő fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Folyamatos vezetői támogatás
  • Kötetlen munkaidő, ám legalább napi 6 órás rendszeres munka elvárt
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ:
Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik képesek rá, hogy azonos felépítésű (ám azért ügyfélre szabott) beszélgetéseket folytassanak telefonon egymás után naponta akár 50 alkalommal. Önnek hajlandónak kell lennie megtanulni a jól begyakorolt módszereket az értékesítés terén, ugyanakkor örömmel fogadjuk és építjük be az Ön hasznos tapasztalatait. Ha Ön olyan ember, aki szeretné hasznosítani a kommunikációban megszerzett tudását vagy éppen szeretné ezt elsajátítani, akkor várjuk Önt. Ha Ön olyan jelölt, aki szeretne egy stabil helyen a jól megtanult ismereteit hosszú távon azonos feltételek mellett kamatoztatni, várjuk Önt.
Ha úgy érzi, hogy megfelel a fent leírtaknak, a következő címen tud jelentkezni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó