www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1012389
lejárt

Karrier az Audinál

Kommunikációs munkatárs - Vállalati kommunikáció

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A vállalati kommunikáció szervezeti egység feladata a hiteles, naprakész tájékoztatás és kapcsolattartás a kormányzattal. Tevékenységük kiterjed a vállalaton belüli belső kommunikációra, amelynek keretében a munkatársak számára nyújtanak tájékoztatást, valamint a külvilág irányába történő kommunikációra. A belső kommunikáció legfőbb csatornái a vállalati munkatársi újság, az intranet és a munkatársi rendezvények. A külső kommunikáció legjelentősebb platformjai a sajtóinformációk, az írott és online sajtómegjelenések, a közösségi médiában való megjelenések, a vállalatról szóló kiadványok, valamint a sajtótájékoztatók és rendezvények. A vállalati kommunikáció munkatársai valósítják meg az Audi Hungaria széles szponzorációs tevékenységét, amely a kulturális-, a szociális- és sportszponzorációt foglalja magában. Feladatkörükbe tartozik a politika képviselőivel történő kapcsolattartás és a lobbytevékenység.

A szervezeti egység része az Audi Hungaria Látogatóközpontja, amely az érdeklődők számára kínál gyárlátogatásokat a négykarikás vállalatnál.

Feladatok

Kormányzati kapcsolatok támogatása

#Gazdaságpolitikai elemzések készítése

#Kormánykapcsolati projektek nyomon követése, dokumentációja

#Projektmenedzsment

Társadalmi felelősségvállalás

#Projektek megvalósítása

#Kapcsolattartás a támogatott partnerekkel, alapítványokkal, szervezetetekkel

Elvárások

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás előny
  • Naprakész tájékozottság az aktuálpolitikai eseményekről
  • Államigazgatási ismeretek
  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs készség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Határozott fellépés
  • Magas fokú diplomáciai érzék
  • Csapatmunkára való képesség
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8283

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468