www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 917705
lejárt

Karrier az Audinál

Kommunikációs munkatárs - Rendezvényszervező

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A vállalati kommunikáció feladata a kommunikációs és kormányzati kapcsolatok támogatása, ápolása. Főbb profiljuk a kommunikáció irányítása menedzsment szinten és a vállalat további belső színterein, a külső kommunikáció tervezése és kivitelezése, illetve a kormánykapcsolatokkal, lobbytevékenységgel és a szponzorációval kapcsolatos ügyintézés. Számos megjelenési felületünkért felelősek a vállalati kommunikáció munkatársai: legyen szó rendezvényekről, sajtó- és online megjelenésekről, közösségi médiáról, éves jelentésről, sport-, kulturális vagy épp szociális szponzorációról, illetve a belső munkatársi felületekről (Mynet felület, újság). A vállalati arculathoz kapcsolódó teendőket – mint például tanácsadás, dekorációs és vizuális elemek ellenőrzése – is a vállalati kommunikáció látja el.

Feladatok

  • Vállalati rendezvények koncepciójának megtervezése, kidolgozása
  • Vállalati rendezvények teljes körű lebonyolítása, irányítása és az ahhoz kapcsolódó projektek koordinálása
  • Alvállalkozókkal, ügynökségekkel, szakterületekkel és az ügyvezetéssel való kapcsolattartás
  • Vállalati rendezvényekhez tartozó kommunikációs kampányok előkészítése és menedzselése
  • Prezentációk előkészítése és prezentációk tartása
  • Büdzsétervezés és büdzsékövetés
Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 2 év rendezvényszervezői gyakorlat vállalati oldalról
  • Tapasztalat 2-300 fős nagyrendezvények lebonyolításában
  • Tapasztalat VIP rendezvények, konferenciák szervezésében
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs készség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Kreativitás
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó állóképesség
  • Határozott fellépés
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC6028

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468