www.cvonline.hu

Kommunikációs munkatárs (Német nyelvtudással)

  • A hirdetés 1161 napja lejárt

Kommunikációs ügynökség kiváló német nyelvtudással rendelkező munkatársat keres

Feladatok:

  • cikkírás magyar és német nyelven,
  • interjúkészítés
  • sajtófigyelés,
  • kommunikációs stratégiák kidolgozása és végrehajtása
  • vállalati kiadványok tartalmi gondozása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (kommunikációs és/vagy marketing területen)
  • PR ügynökségi vagy ügyféloldali tapasztalat
  • felsőfokú (tárgyalási szintű) német nyelvtudás (angol nyelv ismerete előny)
  • kiváló kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • erős csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű munkahely – hosszú távú lehetőség

Fényképes, motivációs levéllel ellátott magyar és német nyelvű önéletrajzokat várunk az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő