www.cvonline.hu

Kommunikációs munkatárs kiemelt bérezéssel

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1025568
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal XI. kerületi piacvezető flottaüzemeltető partnerünk részére keresünk munkatársat kereskedelmi/ügyfélszolgálati területre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az adminisztratív feladatokra összpontosít (gépjármű használói adatbázis kezelése, körlevelek előkészítése, postafiókok kezelése , stb.)
  • A járművezetőkkel való telefonos kapcsolattartás (tájékoztatás, műhelybe irányítás, hívások fogadása, stb.)
  • Bejövő- és kimenő ügyfélhívások és e-mailek kezelése
  • Panaszkezelés és utánkövetés
  • Gépjármű használói adatok egyeztetése a bejövő- és kimenő hívások, e-mailek kezelése során
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok pontos  és hatékony ellátása
  • Rendszeres egyeztetés a társosztályokkal
  • Gyakran ismétlődő kérdések (GYIK) gyűjtése, frissítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • legalább 3 éves call center tapasztalat
  • Társalgási angol (írásban és szóban)
  • Alapos MS Word és Excel ismeretek
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Megoldás orientált szemlélet
  • Udvarias és magabiztos  kommunikáció
  • Jó munkabíró és szervezőkészség
  • Kiemelkedő kooperációs készség
  • Proaktív, nyitott, határozott, stressztűrő személyiség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat