www.cvonline.hu

Kommunikációs menedzser

  • A hirdetés 886 napja lejárt

A Miskolci Szimfonikus Zenekar Nonprofit Kft pályázatot hirdet

kommunikációs menedzser

munkakörre.

Főbb feladatok:

  • A zenekar belső és külső kommunikációs feladatainak ellátása
  • Az online, offline és közösségi kommunikációs felületeinek tartalmi felügyelete, tartalomfejlesztés
  • Kiadványok, szóróanyagok, egyéb tartalmak készítése
  • Koncertek, marketing eszközök és akciók kommunikációjának megtervezése, lebonyolítása
  • Jegyértékesítési rendszer karbantartása, felügyelete
  • Sajtókapcsolatok koordinálása

Az ideális jelöltünk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik 3 éves kommunikációs vagy marketing területen szerzett munkatapasztalata van
  • Aktív, min. középfokú angol nyelvtudása van (szóban és írásban egyaránt)
  • Önálló munkavégzésre alkalmas
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik, szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló szervezési készségű
  • Strukturált gondolkodású

Előnyt jelent:

Kulturális menedzsmentben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Nem közalkalmazotti, teljes idős munkaviszony

Munkaidő: heti 40 óra

Munkaviszony kezdete: 2015. július

Jelentkezési határidő: 2015. június 30.

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti feltételeknek és szívesen dolgozna egy nemzeti zenekar kommunikációján, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével, motivációs levél kíséretében, a következő e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Alapítvány / Non-profit
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol