www.cvonline.hu

Kommunikációs marketing munkatárs

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Otthon vagy a marketingkommunikáció világában? Szeretnél munkaidőben is legálisan lógni a neten? Gyakorlottan kezeled a social media felületeket és nem okoz számodra gondot egy kreatív cikk megírása? Akkor te vagy a mi emberünk! Jelentkezz hozzánk most az alábbi pozícióra:

Kommunikációs marketing munkatársat

Feladatok:

  • Stratégiai kommunikáció

  • Social media felületek kezelése (Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, YouTube, LinkedIn, Google+)

  • PR cikkek, hirdetések, blog tartalmak írása

  • Sales kampányok, hírlevelek írása, koordinálása

  • Photoshop, egyszerűbb grafikák készítése

  • Esetenként fotózás, videózás, rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • Kommunikáció, PR és marketing végzettség

  • 2-3 év tapasztalat és referencia

  • Erős középszintű angolnyelv-tudás

  • Számítógépes ismeretek

  • Photoshop alapszintű használata

  • Életvidám, csapatjátékos személyiség

  • Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés

  • Megoldás-központú hozzáállás

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem

  • Fiatalos környezet

  • Szakmai fejlődés

  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb