www.cvonline.hu

Kommunikációs koordinátor

  • A hirdetés 1111 napja lejárt

A Jabil Circuit (Link megjelenítése) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba 2 év határozott időre

Feladatok:

  • ·közreműködni a vállalat külső és belső kommunikációjának kialakításában az irányadó szakmai irányelvek, belső szabályzatok, a vállalati komunikációs stratégia szerint;
  • ·kommunikációs anyagok írása és szerkesztése a belső kommunikációs csatornákra;
  • ·rendezvények szervezése, lebonyolításuk támogatása;
  • ·eseményekről beszámolók, interjúk és fényképek készítése;
  • ·vezetőségi kommunikáció támogatása;
  • ·vállalati projektek, kampányok kommunikációs támogatása;
  • ·munkavállalói elégedettségre való folyamatos törekvés, ehhez kapcsolódó felmérések lebonyolítása;
  • ·a beérkező szponzorációs kérelmek gyűjtése, ezzel kapcsolatos nyilvántartás kezelése, javaslattétel a döntéshozók felé;
  • ·CSR kommunikáció, programok koordinálása;
  • ·kapcsolattartás CSR szakmai szervezetekkel;
  • ·sajtóanyagok készítése;
  • ·kapcsolattartás sajtóval,  PR-, kreatív- és rendezvényszervező ügynökségekkel.

Elvárások:

  • ·szakirányú felsőfokú végzettség;
  • ·3 éves szakmai tapsztalat;
  • ·kiváló íráskészség magyarul és angolul egyaránt;
  • ·MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete;
  • ·kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • ·szakmai és személyes fejlődési lehetőség;
  • ·teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra;
  • ·méltányos bérezés, béren kívüli juttatások;
  • ·nemzetközi munkakörnyezet;
  • ·kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos feladatkör.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése , vagy az alábbi linkre kattintva:

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Marketing / Reklám / Média / PR
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol