www.cvonline.hu

KOMMUNIKÁCIÓS KOORDINÁTOR (EHS terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 746713

Link megjelenítéseimages/editor/1364472045.jpg" border="0" alt="" />

Székesfehérvári multinacionális gyártóvállalat globális pénzügyi és informatikai szolgáltató központjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Az európai gyáregységek közötti hatékony kétoldalú kommunikáció megvalósítása és fenntartása, közvetlen kapcsolattartással a cégcsoport EHS céljainak és politikájának megfelelően
  • Szervezeti változások nyomon követése, új belépők tájékoztatása, integrálása
  • Belső információs intranet felépítése, fejlesztése a visszajelzések és igények alapján
  • Részvétel a belső informatikai rendszerek fejlesztési irányainak megtervezésében
  • Jelentések és dokumentumok nyilvántartása, karbantartása, prezentációs anyagok készítése
  • Adatgyűjtés a gyáregységektől, ezek különböző céloknak megfelelő értékelése, összesítése
  • Műszaki fejlesztések, belső szabványok nyomon követése, kommunikálása elsősorban EHS területen
  • Technikai támogatás nyújtása a vezető számára

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség, műszaki gyakorlattal vagy ambícióval
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, elsősorban adatkezelés (pl.Excel, makrók, kérdőívek), webes alkalmazások és informatikai dizájn területen
  • Az angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, illetve egyéb európai nyelv ismerete előny
  • Tárgyalóképesség, emberekkel való bánásmód készsége multinacionális környezetben
  • Magas fokú önállóság, kreativitás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás
  • 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-és egészségpénztár, bónusz
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KOMMUNIKÁCIÓS KOORDINÁTOR (EHS terület), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése